tropemwilczym16

Tropem Wilczym.Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.Ostrów Mazowiecka 28.02.2016

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Mariusz PieńkosRodzinna(1963m)
brakOstrów Mazowiecka
2.Jan OrzechowskiRodzinna(1963m)
brakOstrów Mazowiecka
3.Tomasz OściłowskiRodzinna(1963m)
Ruskołęka TEAMStara Ruskołęka
4.Marcin DudaRodzinna(1963m)
RuskołękaTEAMStara Ruskołęka
5.Martyna BlachowiczRodzinna(1963m)
Komorowo
6.Grzegorz SzydłoRodzinna(1963m)
Ostrów Biega Ostrów Mazowiecka
7.Daniel MurawskiRodzinna(1963m)
SDŚOstrów Mazowiecka
8.Artur KupisBez klubuRzekuń
9.Mateusz KryspinbrakOstrów Mazowiecka
10.Paweł BińczykLKS OstrowiankaOstrów Mazowiecka
11.Robert AmbroziakOstrów biegaOstrów Mazowiecka
12.Tomasz PudełkoOstrów BiegaOstrów Mazowiecka
13.Zbigniew WójcickiBrokowski Klub Karate KyokushinkaiBrok
14.Adam SpinekOSTRÓW BIEGAKOMOROWO
15.Zbigniew MoczadłoKlub Forresta GumpaKomorowo
16.Łukasz WierzbickiOSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
17.Dawid KopaniarzLubotyń
18.Magdalena MocarskaRodzinna(1963m)
amatorOstrów Mazowiecka
19.Joanna KorduszewskaBrakUgniewo
20.Grzegorz KwiatkowskiRodzinna(1963m)
brakBrodnica
21.Łukasz AmbroziakRodzinna(1963m)
Ks WąsewoWąsewo
22.Daniel MichałowskiStok
23.Kuba Skowroński-Ostrów Maz.
24.Juliusz TossOstrowscy legioniściostrów mazowiecka
25.Filip MalecRodzinna(1963m)
Ostrów Mazowiecka
26.Olga SkowrońskaRodzinna(1963m)
Ostrów Mazowiecka
27.Artur GawkowskiOSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
28.Edyta StrzeszewskaRodzinna(1963m)
-Ostrów Mazowiecka
29.Leszek ZalewskiOSTRÓW BIEGAStare Lubiejewo
30.Kacper RzuczkowskiOstrów mazowiecka
31.Jacek LeszczyńskiRodzinna(1963m)
LKS OstrowiankaOstrów Mazowiecka
32.Adam KuleszaWarszawa
33.Andrzej PtakRodzinna(1963m)
.Wołomin
34.Nina KempistyUgniewo
35.PAWEŁ BIRETAPoręba
36.Krystian MatusikRodzinna(1963m)
-Nagoszewka
37.Paweł kiempistyWRD KPP OSTRÓW MAZ.Andrzejewo
38.Marek KonradOSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
39.Tomasz KornetOstrów Mazowiecka
40.Maciej OrzechRodzinna(1963m)
GorilaStara Grabownica 46
41.Przemysław MałyszkoAcademia Gorila Ostrów MazowieckaOstrów Mazowiecka
42.Piotr NiwińskiGorilla academyOstrów Mazowiecka
43.Łukasz MurzynAcademia Gorila Ostrów MazowieckaOstrów Maz.
44.Michał KarbowskiUKS MOSiR DziałdowoDziałdowo
45.Teresa Kempistybrakugniewo
46.Aleksandra Faderewska-WaszkiewiczniezrzeszonaKomorowo
47.Kamil WaszkiewiczniezrzeszonyKomorowo
48.Norbert MatusiakOstrów BiegaOstrów Mazowiecka
49.Wiesław BlachowiczbrakKomorowo
50.Bartosz KubatRodzinna(1963m)
Nagoszewka Druga
51.Magdalena Jamiołkowska...Ostrów Mazowiecka
52.Adam WojciechowskiAcademia Gorila Ostrów MazowieckaAndrzejewo
53.Bronisław ŚwiątekRodzinna(1963m)
niezrzeszonyKalisz
54.Iwona WojcieszakRodzinna(1963m)
niezrzeszonaKalisz
55.Juliusz ChojnowskiKomorowo
56.Henryk Marek*****************Warszawa
57.Bożena FrydrychbrakWarszawa
58.Magdalena MalikOstrów Maz
59.BARTŁOMIEJ ROSZKOWSKIRodzinna(1963m)
UKS AP Ostrów MazowieckaOstrów Mazowiecka
60.Kazimierz RadomskiAktywny RelaksWołomin
61.Paweł CudnochAcademia GorilaOstrów Mazowiecka
62.Damian Kacprzyk.Ostrów Mazowiecka
63.Adam KaczyńskiRunTheCityWyszków
64.Marek DylewskiOstrow mazowiecka
65.Kinga TurekRunTheCityLucynów
66.Arkadiusz RelugaOstrów BiegaOstrów Mazowiecka
67.Jerzy StępczyńskiLKS Ostrowia nkaOstrów Mazowiecka
68.Dariusz RomejkoOSTRÓW BIEGAKomorowo
69.GRZEGORZ SITEKLKS OSTROWIANKAOSTRÓ MAZOWIECKA
70.SŁAWOMIR ŚWIĄTKOWSKILKS OSTROWIANKAOSTRÓW MAZOWIECKA
71.Artur BarzałOSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
72.Andrzej FigatKobyłka
73.Dawid GodlewskiRodzinna(1963m)
Rogóźnia
74.Paweł PecuraOstrów BiegaOstrów Maz.
75.Paulina KazimierskaMISTRALOstrów Mazowiecka
76.Aneta KruszewskaKB WyszkówWyszków
77.Michał KuleszaOstrów BiegaOstrów Maz
78.Paweł FaltynOSTRÓW BIEGAKomorowo
79.Sławomir GodlewskiRodzinna(1963m)
biegam bo chcęOstrów Maz.
80.Łukasz KaczmarczykRodzinna(1963m)
BrakWąsewo
81.JULIA KRUPARodzinna(1963m)
BRAKOSTRÓW MAZOWIECKA
82.Tomasz PenksaRodzinna(1963m)
Spellicupni66aTrynosy
83.Marzanna LewandowskaOstrów BiegaKomorowo
84.Paweł NowakROCH JasienicaKalinowo
85.Adam SkrzeczBRTOstrów Mazowiecka